Family Apartment Hyde Park London

  • 75 m²

Family Apartment Hyde Park Londen ligt binnen 3 km afstand van de London Eye en binnen 5 minuten wandelafstand van Edgware Road metrostation. Gasten zullen zeker profiteren van Wi-Fi en parkeerplaatsen in dit appartement van 75 m², dat zich in de Westminster wijk bevindt.

De accommodatie beschikt over een kitchenette met faciliteiten.

Dit 1-badkamer appartement heeft een eersteklas locatie vrij dicht bij de Lisson Gallery. Family Apartment Hyde Park London is binnen 3,1 km afstand van de Royal Opera House Covent Garden te vinden. Deze accommodatie bevindt zich binnen 10-minuten rijafstand van Apsley House. Dit appartement is binnen het bereik van London Marylebone treinstation gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Family Apartment Hyde Park Londen
Comfortable Family Apartment Sussex Garden
Mobiele prijsaanbieding

Comfortable Family Apartment Sussex Garden

7 m van de accommodatie
USD 288 USD 259
per nacht
Spacious Studio Near Hyde Park
Mobiele prijsaanbieding

Spacious Studio Near Hyde Park

83 m van de accommodatie
The Hyde Park Corner
Mobiele prijsaanbieding

The Hyde Park Corner

237 m van de accommodatie
USD 430 USD 387
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    18 km

    Treinstations

    Station London Paddington
    400 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst

    In de kamers

    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Family Apartment Hyde Park London te vinden?
      Family Apartment Hyde Park London is in de Westminster wijk van de stad gesitueerd, op 25 minuten loopafstand van het Wetenschapsmuseum van Londen.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Family Apartment Hyde Park London?
      Populaire plekken in de buurt van Family Apartment Hyde Park London zijn onder andere de Covent Garden, het Wetenschapsmuseum van Londen, de London Central Mosque.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Family Apartment Hyde Park London te verblijven?
      De huurprijs van Family Apartment Hyde Park London is £276.
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van dit appartement?
      Dit appartement biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Family Apartment Hyde Park London?
      Restaurants in de buurt van Family Apartment Hyde Park London zijn onder andere Fatoush en Lord Wargrave restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.
    • ❓
      Wordt internet in Family Apartment Hyde Park London aangeboden?
      Ja, Family Apartment Hyde Park London biedt Wi-Fi.
    • ❓
      Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 75 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    18 km

    Treinstations

    Station London Paddington
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Family Apartment Hyde Park Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten